0535 662 47 44 - mnltemizlik@gmail.com
Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği

Fiyat: Ortalama 1500 TL ile 2500 TL arasındadır. Yapılan işin büyüklüğüne göre fiyatlar değişmektedir. Size özel uygun fiyat verebilmemiz için lütfen bizi arayın.
Cam temizliği bina yapısına göre farklı uygulamalar ile yapılır.Bu işlemler vinçle erişim, sepetli erişim ve iple erişim olmaktadır. İple erişim ve profesyonel ekiple tüm belgeleri tam olması, iş güvenliği açısından son derece önemlidir. Bağlantı yerlerinin sağlamlığı ve kullanılan iplerin sertifikalı olması gerekmektedir. İple erişimde, çift iple yani güvenlik halatı olması gerekir. Yukarıdaki malzeme ve güvenlik sağlandıktan sonra cam temizliği yapılır.
AÇIKLAMA
İple erişim ve profesyonel ekiple tüm belgeleri tam olması, iş güvenliği açısından son derece önemlidir. Bağlantı yerlerinin sağlamlığı ve kullanılan iplerin sertifikalı olması gerekmektedir. İple erişimde, çift iple yani güvenlik halatı olması gerekir. Yukarıdaki malzeme ve güvenlik sağlandıktan sonra cam temizliği yapılır. Cam silimi, led montaj, pimaş montaj işlerinde doğru tercih için MNL Temizlik sizin için iyi bir seçim olacaktır.
Yüksek binalarınızın dış cephe cam temizliğini gerekli tedbirleri alarak dış cephe temizliği hizmeti vermektedir. Profesyonel ekibimiz İstanbul'un tüm ilçelerinde dış cephe temizliği hizmeti verilmektedir. Fiyatlar ortalama 1500 TL ile 2500 TL arasındadır. Yapılan işin büyüklüğüne göre fiyatlar değişmektedir. Size özel uygun fiyat verebilmemiz için lütfen bizi arayın.
Dış Cephe Cam Temizliği
Dış Cephe Cam Temizliği
Dış Cephe Cam Temizliği
Dış Cephe Cam Temizliği
Dış Cephe Cam Temizliği
MNL TEMİZLİK 75. Yıl Mah. 1326 Sk. No: 4/1 Sultangazi / İSTANBUL Tel: 0535 662 47 44 E-posta: mnltemizlik@gmail.com web: www.mnltemizlik.com
Dış Cephe Cam Temizliği
Hemen Arayın