0535 662 47 44 - mnltemizlik@gmail.com

Sunduğumuz Hizmetler

İş Yeri - Ofis Temizliği

Fiyat: Ortalama 300 TL ile 800 TL arasındadır. Yapılan işin büyüklüğüne göre fiyatlar değişmektedir. Size özel uygun fiyat verebilmemiz için lütfen bizi arayın. Ofis temizliğinde kullanılan ürün çok önemlidir. Dezenfektan kullanılmalıdır. Ofis temizliğinde önce çöp kutuları boşaltılır sonra cam ve çerçeveler silinir. Bu işlem bittikten sonra bir baştan bağlanıp yukarıdan aşağıya doğru temizlenir. En son zemin temizlenip sonlanır. MNL Temizlik müşteri memnuniyeti esas alınarak hizmet vermektedir.

Dış Cephe Cam Temizliği

Fiyat: Ortalama 1500 TL ile 2500 TL arasındadır. Yapılan işin büyüklüğüne göre fiyatlar değişmektedir. Size özel uygun fiyat verebilmemiz için lütfen bizi arayın.
Cam temizliği bina yapısına göre farklı uygulamalar ile yapılır.Bu işlemler vinçle erişim, sepetli erişim ve iple erişim olmaktadır. İple erişim ve profesyonel ekiple tüm belgeleri tam olması, iş güvenliği açısından son derece önemlidir. Bağlantı yerlerinin sağlamlığı ve kullanılan iplerin sertifikalı olması gerekmektedir. İple erişimde, çift iple yani güvenlik halatı olması gerekir. Yukarıdaki malzeme ve güvenlik sağlandıktan sonra cam temizliği yapılır.

İnşaat Sonrası Temizlik

Fiyat: Ortalama 700 TL ile 1500 TL arasındadır. Yapılan işin büyüklüğüne göre fiyatlar değişmektedir. Size özel uygun fiyat verebilmemiz için lütfen bizi arayın. İnşaat sonrası temizlik kaba, ve ince temizlik olarak ikiye ayrılır. Önce kaba pisliği alınır daha sonra tekrar geriye dönülür ve temiz malzeme ile ince temizlik yapılır. Kaba ve ince temizlikle birlikte yapılması halinde kir ve lekeleri arıtma çok zorlaşır dolayısıyla istenilen hizmet verilemez. Doğru tercih için MNL Temizlik sizin için iyi bir seçim olacaktır.

Mermer Silim Parlatma ve Cila

Fiyat: Kristalize Cila m² fiyatı 7 TL (min 300 m²) ortalama 2100 TL ile 21000 TL arasındadır. Yapılan işin büyüklüğüne göre fiyatlar değişmektedir. Size özel uygun fiyat verebilmemiz için lütfen bizi arayın. Zemindeki kir ve lekelere değişik uygulama yapılır. Zeminde leke ve çizik yok ise zemin siyah Pet yardımı ile yıkanıp cilaya hazır hale getirilir. Zemin kurutulduktan sonra ise parlatma işlemine başlanır. Mermer parlayıncaya kadar en az 3 kat parlatma yapılır. Bu iki işlem mermere leke ve çizik var ise elmas Pet yardımı ile lekeler ve çizikler alınır daha sonra parlatma işlemi yapılır. Doğru tercih için MNL Temizlik sizin için iyi bir seçim olacaktır.

Koltuk Temizliği

Koltuk yıkama tecrübe ve doğru kimyasal kullanmak çok önemlidir. İki aşamalı olarak koltuk yıkanır. 1. aşamada koltuk ıslatılıp yumuşak fırça ile fırçalanır ve vakumlanır. 2. aşamada ise tekrar ıslatılıp durulama işlemi yapılır ve vakumlanır. Durulama işlemi yapılmaz ise kimyasal kumaşta kalır. Doğru tercih için MNL Temizlik sizin için iyi bir seçim olacaktır.
MNL TEMİZLİK 75. Yıl Mah. 1326 Sk. No: 4/1 Sultangazi / İSTANBUL Tel: 0535 662 47 44 E-posta: mnltemizlik@gmail.com web: www.mnltemizlik.com
Hemen Arayın