0535 662 47 44 - mnltemizlik@gmail.com
İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

Fiyat: Ortalama 700 TL ile 1500 TL arasındadır. Yapılan işin büyüklüğüne göre fiyatlar değişmektedir. Size özel uygun fiyat verebilmemiz için lütfen bizi arayın. İnşaat sonrası temizlik kaba, ve ince temizlik olarak ikiye ayrılır. Önce kaba pisliği alınır daha sonra tekrar geriye dönülür ve temiz malzeme ile ince temizlik yapılır. Kaba ve ince temizlikle birlikte yapılması halinde kir ve lekeleri arıtma çok zorlaşır dolayısıyla istenilen hizmet verilemez. Doğru tercih için MNL Temizlik sizin için iyi bir seçim olacaktır.
AÇIKLAMA İnşaat sonrası temizlik kaba, ve ince temizlik olarak ikiye ayrılır. Önce kaba pisliği alınır daha sonra tekrar geriye dönülür ve temiz malzeme ile ince temizlik yapılır. Kaba ve ince temizlikle birlikte yapılması halinde kir ve lekeleri arıtma çok zorlaşır dolayısıyla istenilen hizmet verilemez. Doğru tercih için MNL Temizlik sizin için iyi bir seçim olacaktır. İnşaat sırasında ve sonrasında oluşabilecek tüm kirlerin, camlardaki bant, boya ve harç gibi kalıntılar kimyasal ilaçlar ve cam kazıyıcı yardımıyla temizlenmesi, zemindeki kalıntılar kimyasal ilaçlar ve yer kazıyıcı yardımıyla temizlenmesi, tuvalet, banyo ve lavaboların fayanslarındaki kalıntılar uygun kimyasallar ile temizleme hizmetlerini vermekteyiz. Fiyatlarımız ortalama 700 TL ile 1500 TL arasındadır. Yapılan işin büyüklüğüne göre fiyatlar değişmektedir. Size özel uygun fiyat verebilmemiz için lütfen bizi arayın.
İnşaat Sonrası Temizlik
İnşaat Sonrası Temizlik
İnşaat Sonrası Temizlik
İnşaat Sonrası Temizlik
MNL TEMİZLİK 75. Yıl Mah. 1326 Sk. No: 4/1 Sultangazi / İSTANBUL Tel: 0535 662 47 44 E-posta: mnltemizlik@gmail.com web: www.mnltemizlik.com
İnşaat Sonrası Temizlik
Hemen Arayın