0535 662 47 44 - mnltemizlik@gmail.com
İş Yeri - Ofis Temizliği

İş Yeri - Ofis Temizliği

Fiyat: Ortalama 300 TL ile 800 TL arasındadır. Yapılan işin büyüklüğüne göre fiyatlar değişmektedir. Size özel uygun fiyat verebilmemiz için lütfen bizi arayın. Ofis temizliğinde kullanılan ürün çok önemlidir. Dezenfektan kullanılmalıdır. Ofis temizliğinde önce çöp kutuları boşaltılır sonra cam ve çerçeveler silinir. Bu işlem bittikten sonra bir baştan bağlanıp yukarıdan aşağıya doğru temizlenir. En son zemin temizlenip sonlanır. MNL Temizlik müşteri memnuniyeti esas alınarak hizmet vermektedir.
AÇIKLAMA Ofis temizliğinde kullanılan ürün çok önemlidir. Dezenfektan kullanılmalıdır. Ofis temizliğinde önce çöp kutuları boşaltılır sonra cam ve çerçeveler silinir. Bu işlem bittikten sonra bir baştan bağlanıp yukarıdan aşağıya doğru temizlenir. En son zemin temizlenip sonlanır. MNL Temizlik müşteri memnuniyeti esas alınarak hizmet vermektedir. İş yeri yada ofisinizde bulunan, telefonlar, bilgisayarlar, masalar, sandalyeler, önemli kağıt, evraklar ve buna benzer birçok farklı eşya ve malzemelerinin temizliği MNL Temizlik olarak profesyonel bir şekilde İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Fiyatlarımız ortalama 300 TL ile 800 TL arasındadır. Yapılan işin büyüklüğüne göre fiyatlar değişmektedir. Size özel uygun fiyat verebilmemiz için lütfen bizi arayın.

İş Yeri - Ofis Temizliği
İş Yeri - Ofis Temizliği
İş Yeri - Ofis Temizliği
İş Yeri - Ofis Temizliği
MNL TEMİZLİK 75. Yıl Mah. 1326 Sk. No: 4/1 Sultangazi / İSTANBUL Tel: 0535 662 47 44 E-posta: mnltemizlik@gmail.com web: www.mnltemizlik.com
İş Yeri - Ofis Temizliği
Hemen Arayın