0535 662 47 44 - mnltemizlik@gmail.com
Koltuk Temizliği

Koltuk Temizliği

Koltuk yıkama tecrübe ve doğru kimyasal kullanmak çok önemlidir. İki aşamalı olarak koltuk yıkanır. 1. aşamada koltuk ıslatılıp yumuşak fırça ile fırçalanır ve vakumlanır. 2. aşamada ise tekrar ıslatılıp durulama işlemi yapılır ve vakumlanır. Durulama işlemi yapılmaz ise kimyasal kumaşta kalır. Doğru tercih için MNL Temizlik sizin için iyi bir seçim olacaktır.
AÇIKLAMA Koltuk yıkama tecrübe ve doğru kimyasal kullanmak çok önemlidir. İki aşamalı olarak koltuk yıkanır. 1. aşamada koltuk ıslatılıp yumuşak fırça ile fırçalanır ve vakumlanır. 2. aşamada ise tekrar ıslatılıp durulama işlemi yapılır ve vakumlanır. Durulama işlemi yapılmaz ise kimyasal kumaşta kalır. Doğru tercih için MNL Temizlik sizin için iyi bir seçim olacaktır. Profesyonel koltuk temizleme işini MNL Temizlik olarak itinayla yapmaktayız. İstanbul'un tüm ilçelerinde, farklı kanepe, oturma grubu, koltuk takımı temizliğinizi yapıyoruz. Profesyonel kanepe ve koltuk yıkama makinelerimizle temizleme hizmetini vermekteyiz.
MNL TEMİZLİK 75. Yıl Mah. 1326 Sk. No: 4/1 Sultangazi / İSTANBUL Tel: 0535 662 47 44 E-posta: mnltemizlik@gmail.com web: www.mnltemizlik.com
Koltuk Temizliği
Hemen Arayın